Крајот на машките лаги

Go down

Крајот на машките лаги

Пишување by LeKi on Сре Јан 21, 2009 4:40 pm

Крајот на машките лаги
Збогум
на машките мерни единици кои не правеа погорди пред сексуалните
партнерки кои имаат кокошкино слепило. На пазарот пристигнуваат кондоми
кои ја мерат должината на пенисот до 25 сантиметри, покрај тоа што
нормално, пружаат и заштита од полово преносливи болести и несакана
бременост.
Новите кондоми кои покрај заштитната улога ќе овозможат и мерење на
машкиот полов орган сигурно ќе развеселат многу жени и секако, оние
мажи кои се горди на она што го кријат под облеката.
Но додека некому не му се стемни, на друг не му се разденува. Новите
кондоми на себе ќе имаат впишани мерки за должина, поради што жените
точно ќе знаат колкав е пенисот на нивниот партнер. Добро ќе им дојдат
и на сите мажи кои досега не смислиле коректен начин на мерење на
пенисот, после што со фиктивно додавање на 30% можат да го претстават
при некој "машки муабет" со друштвото.

Одлуката за тоа дали големината е битна или не за постигнување на
сексуално уживање, ви ја оставаме вас. Сепак, новите кондоми ќе бидат
интересен поклон за сите мажи кои не се оптоваруваат со големината на
својот "најдобар другар".
А за оние кои се оптоваруваат, една добра вест: гледајте на
позитивната страна момци - откако жените ќе научат колку навистина се
20 сантиметри, ќе има помал број на удрени автомобили при паркирање Smile

_________________
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Крајот на машките лаги

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 24, 2009 9:14 pm

хаха интересно интересно lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот