А што ако некој ви влезе како администратор и ви избрише се што имате?

Go down

А што ако некој ви влезе како администратор и ви избрише се што имате?

Пишување by xm4n22 on Саб Јан 24, 2009 4:24 am

570 |3| p|24v3l3 | d4|| |3| 53 (ud3|3 570 v3 5|\|45|0 ?
avatar
xm4n22
Почетник
Почетник

Број на мислења : 3
Age : 32
Местолокација : Гевгелија
Држава :
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-24

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: А што ако некој ви влезе како администратор и ви избрише се што имате?

Пишување by Ike on Саб Јан 24, 2009 10:37 am

Едноставно, не постои таков начин. Форумотион имаат добра заштита и не постои начин за влегување како администратор, освен ако му ја знаеш лозинката на некој од админите

Ike
Почетник
Почетник

Број на мислења : 19
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.me-chitash.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: А што ако некој ви влезе како администратор и ви избрише се што имате?

Пишување by nikle22 on Саб Јан 24, 2009 1:25 pm

Немозе да ни избрисе се Wink
Инаце темава клуц и во канта


_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: А што ако некој ви влезе како администратор и ви избрише се што имате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот