блабла

Go down

блабла

Пишување by xm4n22 on Саб Јан 24, 2009 7:53 pm

avatar
xm4n22
Почетник
Почетник

Број на мислења : 3
Age : 32
Местолокација : Гевгелија
Држава :
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-24

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: блабла

Пишување by Duci GEGE on Саб Јан 24, 2009 8:06 pm

шо е уствари темава? ја мислам дека е глупост и дека треба да иде у отпад
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: блабла

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 24, 2009 8:06 pm

шо не ти е јасно бе Question
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: блабла

Пишување by Simon4e =) on Саб Јан 24, 2009 9:40 pm

ни мене некако не ми е јасно што е форава на темава? Rolling Eyes
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: блабла

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот