Двојникот на Хари Потер во беља

Go down

Двојникот на Хари Потер во беља

Пишување by nikle22 on Саб Јан 31, 2009 2:43 am
За време на тестирањата на сцените со "летање" за филмот Harry Potter and the Deathly Hallows, каскадерот кој е дублер на познатиот Даниел Редклиф се повреди, а има стравувања дека може да остане парализиран.

Портпаролот на студиото Leavesden каде се пробуваат
опасните сцени за идниот Хари Потер филм потврди дека еден член на
продукцијата е повреден во несреќа, додавајќи дека сеуште се чекаат
новини и детали за повредениот.
Несреќниот каскадер наводно настрадал додека се снимале сцените на
експлозија и летање, а по падот не ги чувствувал сопствените нозе, пo
што бил одведен во болница. Од таму и стравувањата дека дублерот на
Даниел Редклиф може да остане парализиран.

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Двојникот на Хари Потер во беља

Пишување by Simon4e =) on Саб Јан 31, 2009 4:07 pm

Лелеее...не дај боже да остане парализиран...го обожавам филмов,сите делови ги иам глеано по неколку пати и мислам дека е ств остварување..ај да не ре4ам на векот,ама мајстори се англи4аниве за филмови нема што!
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Двојникот на Хари Потер во беља

Пишување by kiko_vlae on Нед Фед 01, 2009 3:06 am

ејјјјјј греота...жал ми е... Crying or Very sad
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Двојникот на Хари Потер во беља

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот