Македонски филмови

Go down

Македонски филмови

Пишување by R.G.D on Пон Фед 02, 2009 2:49 am

Нема многу македонски филмови, но се квалитетни. Тука може да се дискутира за нив или слично (пр. како омилен филм, најдобра сцена...)
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонски филмови

Пишување by Duci GEGE on Пон Фед 02, 2009 4:21 pm

пааа омилен филм Балканкан, а нај бољи сцена од Тетовирање "Ббббббббекни бе ќќќќе ми снема лента"
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонски филмови

Пишување by R.G.D on Вто Фед 03, 2009 2:05 am

Duci GEGE напиша:нај бољи сцена од Тетовирање "Ббббббббекни бе ќќќќе ми снема лента"

хахахахахахахаха најјачи филм е „Тетовирање“, баш вчера го даваа.

Мене омилен филм ми е „Тетовирање“, а други многу добри филмови ми се „Прирачник за самоуништување“, „Илузија“, „Среќна нова ’49“, „Викенд на мртовци“ и има многу други да не набројувам сеа...
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонски филмови

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:19 pm

Па јак е Балканкан а нарочито сцената кога се кај Шефкет Рамадани!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонски филмови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот