Бугарски Идол

Go down

Бугарски Идол

Пишување by R.G.D on Сре Мар 11, 2009 12:56 am

АХХХХХХХХХХХХ какви „таленти“ имаат, неверојатни се.
Ај и вие нешто кажете за шоуто.
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарски Идол

Пишување by Konjot on Чет Мар 12, 2009 4:29 pm

Шоуто ти е всушност Откриена Камера. Која сака иде и си кажуе шо му лежи на душа. Некој пее убаво али мислам дека шоуто пред се е направено за засмејување на народов!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарски Идол

Пишување by kiko_vlae on Пет Мар 13, 2009 4:17 pm

хахаха кој морони се значиии тие особено мустафа со холивудска "насмевка"... ама па интересни се, се газиш од смеење особено со жирито
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарски Идол

Пишување by Chaki on Пет Мар 13, 2009 9:26 pm

Ноу комент!

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарски Идол

Пишување by nikle22 on Саб Мар 14, 2009 2:22 am

има има забегани .. али тие намерно ги пуштаат понатака за да си се зезаат со нив а има и стварно талентирани некои како на пример таа што ја пееше Sweet child o mine Very Happy ; )

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарски Идол

Пишување by Konjot on Нед Мар 15, 2009 3:39 am

nikle22 напиша:има има забегани .. али тие намерно ги пуштаат понатака за да си се зезаат со нив а има и стварно талентирани некои како на пример таа што ја пееше Sweet child o mine Very Happy ; )

ДА да!!! Девојчето растура!!! Секоја чест за неа!!!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарски Идол

Пишување by Chaki on Нед Мар 15, 2009 2:12 pm

nikle22 напиша:има има забегани .. али тие намерно ги пуштаат понатака за да си се зезаат со нив а има и стварно талентирани некои како на пример таа што ја пееше Sweet child o mine Very Happy ; )
Таа талентирана е за пеење или за нешо друго .... geek afro

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарски Идол

Пишување by Боyана on Чет Мар 19, 2009 8:59 pm

Испадна Тодоооор Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарски Идол

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот