Дали сте вљубени во моментов ?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Simon4e =) on Сре Јан 14, 2009 4:44 am

сакам да сум
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by alekfcjuve on Сре Јан 14, 2009 3:12 pm

Не али одам натаму можда уште малце време па ке бидам !

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 4:04 pm

Simon4e =) напиша:
LeKi напиша:од што сте заљубени почнавте да ги грешите буквите Smile

::бљубен-зањубен:: лоооооооооол
хахахаха добар си жими се ццц Smile Smile


Хахахахахахаххахаха ЗвеР
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by qetpoi on Пет Јан 16, 2009 10:27 pm

Во овој момент не. Wink

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Simon4e =) on Пет Јан 16, 2009 10:29 pm

можда а можда и не !!
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by [saCh] on Пет Јан 16, 2009 11:04 pm

Па би требало!Very Happy
[saCh]
[saCh]
Почетник
Почетник

Број на мислења : 34
Age : 24
Местолокација : .сКопЉе!.
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by dAME on Нед Јан 18, 2009 6:25 pm

dAME напиша:Јас дас Very Happy

Еј да кажам дека не сум бил во право не сум бил вљубен ! SmileSmile
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by dAME on Нед Јан 18, 2009 6:27 pm

И сите што зборите дека сте, не сте, верувајте ми
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Боyана on Нед Јан 18, 2009 7:12 pm

-.- од кај па ти знаеш... -.- ја сум си заљубена и тачкаа!!!...
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Зевзек on Нед Јан 18, 2009 8:08 pm

пааа.........да кажеме дека се заљубив!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by nUt on Нед Фед 01, 2009 12:02 am

dAME напиша:И сите што зборите дека сте, не сте, верувајте ми

верувај и јас се надевав дека не сум вљубена.. ама цела година помина!!!!

geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Konjot on Нед Фед 01, 2009 1:56 am

Љубов SUCKSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Simon4e =) on Нед Фед 01, 2009 3:31 pm

Konjot напиша:Љубов SUCKSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!
хаха како не бее!!
Ти изглеа....нешо не со добар
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Боyана on Вто Фед 03, 2009 6:56 pm

Хахахахахахахаха
Заљубенааааааааа!!! :Ѕ:Ѕ:Ѕ:Ѕ хаха
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Simon4e =) on Сре Фед 04, 2009 12:18 am

не би рекла..:Ѕ
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by nUt on Чет Фед 05, 2009 12:37 am

јеах!!!
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Konjot on Вто Фед 24, 2009 1:19 am

Ако да си заљубен е да се осеќаш утепано како мене ондак НЕМОЈТЕ ЛУЃЕ!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by nUt on Вто Мар 10, 2009 2:04 am

ма ич.... Very Happy
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Chaki on Чет Мар 12, 2009 4:40 pm

Very Happy шотие-бе? Very Happy

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Simon4e =) on Сре Мај 27, 2009 12:26 am

Можда малце
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by nUt on Саб Јун 27, 2009 11:15 pm

... ае весело малце....

Да, заљубена сум... (кажувам по незнам кој пат)...
Хепи ин лов... секој ден.....
Се запознаф со мајкаму, таткому и брат му... (дури и до таму стигнав) и морам да кажам дека ептен ги сакам и ако можам секој ден ќе го поминувам со нив...
уште поголемо задоволство ми прави што им се допаднав и што не се избламирав.....
доволно...
Го сакам...
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Simon4e =) on Саб Сеп 05, 2009 6:34 pm

не сум...Smile
или сум...
мисам не..
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте вљубени во моментов ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот