Најдобар филм за 2008 ?

Go down

Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by aCCe on Саб Дек 27, 2008 2:55 pm

Според вас кој е најдобар филм за 2008 ?
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 3:12 pm

Имаше многу добри но мислам дека Wanted беше најдобар од најдобрите Smile
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 3:22 pm

Transporter 3 дефинитивно најдобар но и Wanted и James Bond 007 Quantum of Solace се многу добри филмови
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 4:55 pm

Маке ит хаппен хаха... и степ уп 2... тхе стреетс =)
avatar
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by BobiD on Нед Дек 28, 2008 6:55 pm

Wanted definitivno

BobiD
Модератор
Модератор

Број на мислења : 21
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:38 pm

вантед офц!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 7:46 pm

да да вантед е добар филм ама глумицата е уште подобра
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Buubz on Пон Јан 05, 2009 5:18 pm

za kogo kako..za mene wanted e sranje nevideno...poveke Pila 5, Seven Pounds, i tamu use nekoi
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 3:39 pm

а шо знам би ги одвоил џејмс бонд и вантед lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Daki on Вто Јан 06, 2009 4:54 pm

а бе каков wanted само ради џоли Righteous Kill

Daki
Почетник
Почетник

Број на мислења : 49
Age : 27
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by bajo on Пон Јан 12, 2009 5:35 pm

mene mn mi bese tapa wanted ja poise sakam horrori i trileri taka da moram da idam so mirrors i 1408:d

bajo
Почетник
Почетник

Број на мислења : 19
Age : 26
Местолокација : karpos 4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by MaleckioToDCAiR on Пон Јан 12, 2009 9:17 pm٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●·


Последната промена е направена од MaleckioToDCAiR на Чет Сеп 22, 2011 8:40 pm. Мислењето е променето 1 пати
avatar
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 9:21 pm

Хахахахаха и мене најјак ми беше таму малечкиот кај шо глумеше tongue хахах шала него најјак ми беше Степ ап 2 џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by MaleckioToDCAiR on Пон Јан 12, 2009 9:26 pm

Боyана напиша:Хахахахаха и мене најјак ми беше таму малечкиот кај шо глумеше tongue хахах шала него најјак ми беше Степ ап 2 џДЕии да бе и тој го забораиив Shocked Хахахха да да ептен и тој беше јак.... cheers Поздрав!٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●·
avatar
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:40 pm

Duci GEGE напиша:Transporter 3 дефинитивно најдобар но и Wanted и James Bond 007 Quantum of Solace се многу добри филмови
Во право си јас ги земав овие два филма на едно ЦеДе и мислам дека ги изглеав 10 пати за рок од 5 дена Very Happy
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:57 pm

Чејџлинг со Анџели Наџоли и Марли анд Ми е добро филмче
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 12:19 am

Транспортер 3 го имав дома од брат ми али коа се одлучив да го глеам брат ми му го вратил на другар му!!! -.- -.- -.- и јадев БЕД!!! хахахах џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар филм за 2008 ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот