Кој ви е последен гледан филм ?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by aCCe on Саб Дек 27, 2008 2:57 pm

Филм кој сте го гледале последен пат... Па препорачајте го ако е добар Smile
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 3:10 pm

Последен гледан филм ми е Never back down ... а за тоа дали е добар гледајте го и уверете се јас мислам дека е одличен
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by zomG on Саб Дек 27, 2008 3:17 pm

SAW 5 по 4 пат Smile
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 3:25 pm

Never Back Down, многу јако филмче мислам дека вреди да се гледа
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:07 am

Невер бак Довн!!!!НАЈБОЉИ!!!!!!!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 2:51 pm

You don't mess with the Zohan!!!! многу јако филмче
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 4:45 pm

Маке ит хаппен хахахаха... Ники ова поради тебе на мак фонт хахаха...
avatar
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:40 pm

ЛЕси се враќа дома!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Chaki on Пон Дек 29, 2008 2:38 am

РамбоSmileхаха...Завчера на СИТЕЛ™️ Smile


Последната промена е направена од Chaki на Пон Дек 29, 2008 2:38 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : =/)

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Duci GEGE on Пон Дек 29, 2008 6:01 pm

Chaki напиша:РамбоSmileхаха...Завчера на СИТЕЛ™️ Smile

а кој дел Рамбо?
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Blanx on Пон Дек 29, 2008 6:12 pm

Се сложувам со дуци и никле..... дефинитивно најдобар филм е Never Back Down... Ама и не се лоши: Wanted, Lord Of The Rings, Van Helsing, Pirates Of Carribean, S.W.A.T itn... Very Happy
avatar
Blanx
Почетник
Почетник

Број на мислења : 3
Age : 24
Местолокација : Gjorce\ Hrom
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Duci GEGE on Пон Дек 29, 2008 6:15 pm

па види погоре и ќе видиш дека сум го спомнал и вантед
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Buubz on Пон Јан 05, 2009 5:19 pm

Seven Pounds..interesno filmce
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Garfield on Пон Јан 05, 2009 5:33 pm

Рамбо
avatar
Garfield
Администратор
Администратор

Број на мислења : 822
Age : 24
Местолокација : Скопје
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот http://www.badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 05, 2009 5:34 pm

Каминг то Америка
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 3:42 pm

еееееејјјјјјјјјјјј тууу да му еб.м мамата не ми текнуе како се викаше денес на сител од сабајле го даваа со силвестер сталоне коа се буткаат со раце тијјјјјј да ме утепаш па нема да ми текне на името :lol!:
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Duci GEGE on Вто Јан 06, 2009 3:43 pm

kiko_vlae напиша:еееееејјјјјјјјјјјј тууу да му еб.м мамата не ми текнуе како се викаше денес на сител од сабајле го даваа со силвестер сталоне коа се буткаат со раце тијјјјјј да ме утепаш па нема да ми текне на името :lol!:

Over the top
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:55 pm

Вчера гледав еден во стилот на резидент Ивл незнам како се викаше не го фатив од почеток али не беше лош
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:44 pm

сеа пред малце го глеав Marley and Me и да ви кажам филмов е перфекција....
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by zomG on Пон Јан 19, 2009 2:44 pm


_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by J@N@ on Пон Јан 19, 2009 3:00 pm

онај со принцезана мија шо беше на А1 вчера или зачера нз Very Happy Very Happy
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by BuGii on Пон Јан 19, 2009 4:14 pm

lord of the rings vcera gi gledav site delovi
avatar
BuGii
Чирак
Чирак

Број на мислења : 113
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by nikle22 on Пон Јан 19, 2009 9:43 pm

the eye

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 19, 2009 10:37 pm

The Eye и 23
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Saint_GHB on Вто Јан 20, 2009 2:06 am

Транспортер 3 сеа до пред 15 мин го гледав... и претходно ми е twilight. убави филмчиња ви ги препорачувам
avatar
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој ви е последен гледан филм ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот