www.mksatforum.tk

Go down

www.mksatforum.tk

Пишување by Transporter on Сре Дек 23, 2009 11:37 pm

прв македонски сателитски форум http://www.mksatforum.tk/

Transporter
Почетник
Почетник

Број на мислења : 2
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-12-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: www.mksatforum.tk

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 04, 2010 3:30 am

фала за сајтот... негооо ако не те мрзи претстави ни се од кај си колкав си(не висина(т.е ако сакаш))... тоа би било од мене... поздрав Smile
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: www.mksatforum.tk

Пишување by Transporter on Вто Јан 05, 2010 7:08 pm

Епа во се викам Ниикола 16 години скопје...

Transporter
Почетник
Почетник

Број на мислења : 2
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-12-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: www.mksatforum.tk

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот