Кој жанр ви е омилен ?!

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by aCCe on Саб Дек 27, 2008 2:58 pm

Мене акција и комедија....
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 3:09 pm

Акција и спортски филмови пред сите останати
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by zomG on Саб Дек 27, 2008 3:16 pm

Психолошки Трилери
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 3:26 pm

Акција комедија и спортски а може да се рече и трилери
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by *Angela* on Саб Дек 27, 2008 3:30 pm

Комедија Smile
avatar
*Angela*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 21
Age : 25
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by alekfcjuve on Саб Дек 27, 2008 9:45 pm

хорор !!!! мухахахааааа Twisted Evil
avatar
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 9:47 pm

аце брат по аватарот ти се познава дека гледаш хорор филмови
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 10:03 pm

Хаха да и јас тоа сакав да му го кажам аватарот се кажува ама онакви хорори делумно страшни како Scary movie ако воопшто тие спаѓаат во хорор филмови
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 10:49 pm

Акција и комедија... и нешто друго Very Happy
avatar
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:06 am

хорор и комедија!!!и еротските ги гледам...не велам не!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 4:54 pm

Комедии, тинејџерски комедии(чик флик хаха) и историски легенди =)
avatar
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 4:56 pm

Moniii напиша:Комедии, тинејџерски комедии(чик флик хаха) и историски легенди =)

комедии да, ама овие другиве се за никаде
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by BobiD on Нед Дек 28, 2008 6:53 pm

Акции,комедии и... Wink

BobiD
Модератор
Модератор

Број на мислења : 21
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:38 pm

еротика 4лајф!!!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 7:45 pm

така е томе...абе брат треба да има диплома за најголем перверзњак на месецот
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Chaki on Пон Дек 29, 2008 2:44 am

Акции,Хорор,Комедии...

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by J@N@ on Сре Дек 31, 2008 5:08 pm

акција,хорор и спортски по малце
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by R.G.D on Саб Јан 03, 2009 4:03 pm

Јас ги сакам тие за после 12 што се, мн добри сценарија имаат тоа ми се допаѓа, а знаат и со добри глумци да дадат. Исто ми се допаѓа кај тие што има добри реплики во филмовите како на пример: АХХХХХХХХХХ; АХ АХ АХ; FEELS SO GOOD, F**K ME..........
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Ре:Кој жанр ми е омилен

Пишување by dAME on Саб Јан 03, 2009 6:19 pm

Хехехеххехе некој знаат кој жанр ми е омилен,се шалам...Комедија е најинтереско, а може и по некоја акција и хорор4е
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Buubz on Пон Јан 05, 2009 5:14 pm

се ми е интересно се додека има некоја интересна содржина
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by LeKi on Пон Јан 05, 2009 11:55 pm

комедија и научна фантастика Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 3:33 pm

комедија и хорор :lol!: :lol!: мада комбинацијава е ми се спие али ајдеее lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by ATA_xD on Саб Јан 10, 2009 9:40 pm

комедија
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Male4ka on Саб Јан 10, 2009 11:10 pm

Акција,Хорор филмчиња...
avatar
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:37 am

Nikle напиша:Хаха да и јас тоа сакав да му го кажам аватарот се кажува ама онакви хорори делумно страшни како Scary movie ако воопшто тие спаѓаат во хорор филмови

прили4но то4но....тие поише комедии се,брат ми има 7 години па му го пуштив и по4на да се смее не па ... некој поголем, аин4е јак филм е нема шо =))


а ја секакви филмови глеам.....зависи од расположение...ама несакам нау4на фантастика ии психолошки трилери ко Пила =))


Последната промена е направена од Simon4e =) на Саб Сеп 05, 2009 7:53 pm. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот