Кој жанр ви е омилен ?!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:52 pm

Глеам секакви филмови и за мали и за големи деца али најомилени ми се Комедија, Хорор и Акција
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:47 pm

глеам се али најинтересно ми е да глеам хорор со другарчина
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Konjot on Нед Фед 08, 2009 3:21 am

Комедија, акција, хорор и толку!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Simon4e =) on Саб Сеп 05, 2009 7:55 pm

Moniii напиша:Комедии, тинејџерски комедии(чик флик хаха) и историски легенди =)
Лајк ит ..Smile
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој жанр ви е омилен ?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот