Што треба да има една совршена девојка?

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 4:36 pm

Значи овде можете да пишувате што според вас треба да има една совршена девојка
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by dor4o on Саб Дек 27, 2008 8:40 pm

Да биде висока а ниска, да биде дебела а слаба и да има белег под левата града :lol!:
dor4o
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 10:37 pm

Интересно прашање.... Вака не би можел да кажам.. .Да ја запознаам па ќе ти кажам...
darkforce
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 3:06 am

Па да има добар карактер, да има став значи да има еден примат на дама, да знае да се однесува, и да биде привлечна да знае да те шармира bounce
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 3:40 am

да има карактер,и да биде атрибутна.....и да има убава фаца!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by alekfcjuve on Нед Дек 28, 2008 2:59 pm

карактер ? како не бе не ќе ја зимам за жена !!
со ќе ми е карактер за после еден месец да ми раскине, вака нека има добри атрибути па нека раскинува кога сака после !!!!
ПС-сите викаат карактер а искача на никој не му е битно тоа!!Дури ни на возрасните (некои од нив)
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 3:04 pm

па треба да има убава фаца, треба да е надарена(да има добро развиени атрибути), да не е дебела, да не е многу висока, да има плава коса и плави очи....и тооо
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by MaJa on Нед Дек 28, 2008 3:25 pm

Лелеее манијаци...само на атрибути да се мислело ЛОЛ!
MaJa
MaJa
Чирак
Чирак

Број на мислења : 119
Age : 24
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 3:27 pm

неее грешка си не се мисли само на атрибути и на друго се мисли како на пример да не е дебела
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 3:28 pm

Тачно... и што ако има атрибути коа немозес да праиш ништо со нив само да зјапаш хохохо...
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:06 pm

Moniii напиша:Тачно... и што ако има атрибути коа немозес да праиш ништо со нив само да зјапаш хохохо...

хммм....ти така мислиШ!!! lol! lol! lol!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by alekfcjuve on Нед Дек 28, 2008 4:09 pm

ќе си развиеш бујна фантазија

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:09 pm

абе со тек на време ќе биде нешто!!!!така да ако има доббри атрибути,вреди да се чека,али не ептеН!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 4:42 pm

Абе она нека има атрибути а за тоа дали ќе можеш ти да направиш нешто со нив или не е друга ствар Wink

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:28 pm

доста е и глеање,само нека има!!!кого лажам бе???

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by nikle22 on Вто Дек 30, 2008 2:58 pm

Треба да го има сето она што го имаат Хилари даф и Лима повеќе нетреба така би била совршена Rolling Eyes bounce cheers

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by alekfcjuve on Вто Дек 30, 2008 3:04 pm

хаха да не сакаш и она да те праша да се фатите? се зезам

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by kiko_vlae on Вто Дек 30, 2008 7:35 pm

шо треба па ја мислам еден добар карактер да биде искрена и шо друго... lol! еееее и да е убава и со убави облини
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Зевзек on Вто Дек 30, 2008 10:32 pm

kiko_vlae напиша:шо треба па ја мислам еден добар карактер да биде искрена и шо друго... lol! еееее и да е убава и со убави облини
да не ја жениш ти,шо бараш толку добар карактер!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Duci GEGE on Вто Дек 30, 2008 11:11 pm

па брат тоа не се знае дали ке ја жени
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 12:42 am

да биде згодна, убава и со добар карактер.
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 1:01 am

Да биде пред се вистинска дама девојка која ќе ја красат сите манири на една дама. Доколку знаете што е дама тогаш знаете што треба да има една совршена девојка. Ако не прашајте го гугл ... чичко гугл знае се Cool

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Зевзек on Вто Јан 06, 2009 1:43 am

со еден збор да биде БОГАТСТВО!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 3:18 am

А истовремено ти да уживаш во него

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by MaJa on Вто Јан 06, 2009 3:30 am

Машки памет!Smile
MaJa
MaJa
Чирак
Чирак

Број на мислења : 119
Age : 24
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што треба да има една совршена девојка?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот