НИКЛЕ

Go down

НИКЛЕ

Пишување by alekfcjuve on Саб Дек 27, 2008 9:44 pm

ја отворив оваа тема за познатиот мислител и филозоф Никола Анѓелковиќ добро и за Томчета малку
avatar
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: НИКЛЕ

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 10:42 pm

alekfcjuve напиша:ја отворив оваа тема за познатиот мислител и филозоф Никола Анѓелковиќ добро и за Томчета малку
Непотребна тема.... КАНТА
avatar
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот